O nas

FILMOTEKA – Największy katalog legalnych filmów i seriali

Oglądanie filmów i seriali przez internet świetne. Musimy jednak pamiętać o bezpieczeństwie. W ofercie serwisu Filmoteka.tv znajdziesz tysiące linków do filmów i seriali, które zostały przez nas uporządkowane w przystępny dla użytkownika sposób. Oglądaj wszystko bez denerwujących reklam! Nasz serwis jest gwarantem bezpieczeństwa i wygody.

Filmy i seriale

Filmoteka zawiera najnowsze produkcje jak i najbardziej popularne serie wszechczasów. Znajdziesz też tutaj starsze filmy i seriale. Wszystko podzielone na wygodne kategorie.

Wersje językowe

Publikowane materiały dostępne są w różnych wersjach językowych. Sam decydujesz, czy chcesz oglądać film z napisami, czy z lektorem a może w wersji oryginalnej.

Szybkość łącza

Posiadane przez nas serwery to maszyny światowej klasy, które pozwalają na niezawodną szybkość i pełne bezpieczeństwo uzytkownika.

Jak to działa?

01

Załóż konto

Dołącz do filmoteki w trzech prostych krokach. Podaj nazwę, email oraz hasło. Obdbierz email aktywacyjny i kliknij na link.

02

Wybierz plan

Aktywuj swoje konto wybierając jeden z kanałów płatności dostępne są szybka płatność bankowa, paypal oraz sms.

03

Ciesz się rozrywką

Wybierz jeden z linków dostepnych w naszej bazie i oglądaj wybrany materiał bez denerwujacych reklam na bezpiecznej stronie bez wirusów.