Pomoc

Czy usługa jest dostępna dla wszystkich?

Tak, jak najbardziej. Należy jednak założyć konto przy pomocy formularza znajdującego się na tej stronie. Cała procedura jest prosta i trwa kilka minut.

Z jakimi kosztami to się wiąże?

Wszystko zależy od tego, na jaki okres czasu opłacasz konto. Każdy plan odpowiada innej liczbie dni przez które konto jest traktowane jako premium. Im dłuższy okres tym niższa cena.

Jak wygląda sytuacja z bezpieczeństwem?

Naszym użytkownikom gwarantujemy pełną anonimowość i najwyższe standardy bezpieczeństwa. Informacje podawane podczas rejestracji nie są przekazywane osobom trzecim.

W jaki sposób mogę usunąć konto?

Wystarczy wysłać do nas zgłoszenie z takim zamiarem przy pomocy formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Twoje konto i wszystkie dane podane podczas procesu rejestracji zostaną usuniete w ciągu 72 godzin.

Czy usługa jest płatna?

Tak nasz serwis jest płatny. Po opłaceniu konta użytkownik otrzymuje dostęp do wszystkich linków filmów i seriali. Lista ta jest ciągle poszerzana o nowe tytuły.

Czy usługa jest legalna?

Dokładnie tak! Linki do wszystkich materiałów prowadzą do 100% legalnych źródeł, na których możesz oglądać filmy i seriale bez obaw o łamanie praw autorskich.

Jakie są wymagania systemowe?

Usługa jest dostepna dla komputerów, tabletów, telefonów z androidem i apple oraz wszelakich urządzeń streamujacych takich jak przystawki do TV czy systemy Smart TV. Aby w pełni wykorzystać źródła online pamietaj o szybkim połaczeniu internetowym!

Jaka prędkość łącza jest niezbędna?

Do płynnego odtwarzania wszystkich materiałów zalecamy łącze o prędkości minimum 2 Mb/s. Jeżeli nie wiesz jaką prędkość osiąga Twój Internet możesz to sprawdzić w aplikacji dostępnej tutaj.